
Joke organiseert veiling voor Alpe d'HuZes
Zaterdag 16 februari is het zover. Dan organiseert Joke van der Schelde een veiling waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan Alpe d'HuZes. Alpe d'HuZes is een uniek sportief evenement waarbij zoveel mogelijk geld wordt ingezameld voor onderzoek naar kanker en naar verbetering van de kwaliteit van leven van mensen met kanker. Op één dag beklimmen 5000 deelnemers fietsend, hardlopend, of wandelend maximaal zes keer de Alpe d'Huez, onder het motto 'opgeven is geen optie'.
Op haar actiepagina die te vinden is op www.opgevenisgeenoptie.nl met als zoekterm 'Joke Schelde' legt Joke uit: "Ik doe mee aan Alpe d'HuZes, omdat ik geloof dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker, wil jij mij steunen? De reden….Dit jaar zijn al vier mensen in mijn familie/kennissenkring overleden op jonge leeftijd aan kanker. Ik hoop dat mijn bijdrage aan de Alpe d' HuZes iets kan betekenen voor het onderzoek."
Veel trainen
Joke gaat overigens de berg lopend op en wel op 5 juni a.s. Ze hoopt in 4 à 5 uur de 15.5 kilometer bergop te lopen. Haar man begeleidt haar en helpt ook zo veel als mogelijk met alle voorbereidingen en trainingen.
Veiling
Joke wil proberen extra geld op te halen en zij organiseert daarom op zaterdag 16 februari een veiling. Jokes werkgever Zuidwester werkt hieraan van harte mee door het ter beschikking stellen van een ruimte. Er zijn al mooie stukken binnen die veilingmeester Vincent zal veilen: keramiek, een airfryer, omslagdoeken, een computer. Pronkstuk is een schilderij van de Brielse kunstenaar Martin Groenewegen. Heeft u nog een interessant stuk voor de veiling? Bel dan na 18.00 uur Joke op 06 – 42256359.
Kleine markt
Er is ook een kleine markt met cadeauartikelen en er wordt een loterij gehouden met diverse leuke prijzen. Voor de kinderen is goochelaar Frans van Piccolo Events aanwezig. Natuurlijk is er koffie en thee en wie weet wordt u wel verrast met wat lekkers erbij.
Plus Brielle
In de maand maart kunt u Joke ook steunen door uw statiegeld bon van Plus Brielle in de daartoe bestemde box te deponeren. Joke wil proberen 2.000 euro over te maken aan het Alpe d'HuZes/KWF-fonds.
Elke gedoneerde euro komt direct en voor 100% ten goede aan kankeronderzoek. De veiling vindt plaats aan de Schoolstraat 14 (dat is achter Ri-Jo) in Hellevoetsluis en begint zaterdag 16 februari om 13.00 uur.
-
Voorlichtingsavond op 't Maerlant Brielle
11:49
-
Veel belangstelling voor Under the Bridge Festival
8:40
-
Gulle donatie voor NAH Trefpunt Voorne-Putten
8:05
-
1 April Column De aftrap
1 dag geleden
-
Bedrijven gul voor buren van de haven
1 dag geleden
-
Savethedate:OndernemersdagVoorne-Putten 17 april
1 dag geleden
-
André Hazel en Rockabilly Boogie Band in 't Kont van het Paard
1 dag geleden
-
Slachtofferhulp Nederland: 'Stop met kwetsende opmerkingen op social media!'
1 dag geleden
-
Zwarte zaterdag in de Franse Alpen
1 dag geleden
-
WIE WAT BEWAART...DIE WEET WAT! Een bonte avond
2 dagen geleden
-
DAGBOEKNOTITIES Raadsel van Rockanje
2 dagen geleden
-
Zuinige reactie op demonstratie scholieren
2 dagen geleden
1
-
Heer op leeftijd zoekt een huis met een tuin
2 dagen geleden
-
Meer BIG-registraties verpleegkundigen, fysiotherapeuten en verloskundigen
2 dagen geleden
-
Nieuwe baan? De Vacaturegids staat online!
2 dagen geleden
-
Aanrijtijden ambulance in Brielle nog niet op orde
3 dagen geleden
5
-
Vierpolders stunt in derby, Brielle werkt aan 'plan B'
3 dagen geleden
-
Nederlaag OVV, Zwartewaal ook onderuit bij Abbenbroek
3 dagen geleden
1
-
Kampioenschap voor BC Brielle
3 dagen geleden
2
-
Grandioze Bruidsshow in het Catharina Gasthuis
4 dagen geleden
-
Dubbel verlies voor BV Voorne
4 dagen geleden
-
Vliegtuigjes van Rinus Groenendaal in Hellevoetsluis
4 dagen geleden
-
Zonnige Brogilodrive in 't Dijckhuis in Vierpolders
4 dagen geleden
-
Welzijn Ouderen is klaar voor de toekomst
4 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Voorlichtingsavond op 't Maerlant Brielle
11:49
-
Veel belangstelling voor Under the Bridge Festival
8:40
-
Gulle donatie voor NAH Trefpunt Voorne-Putten
8:05
-
1 April Column De aftrap
1 dag geleden
-
Bedrijven gul voor buren van de haven
1 dag geleden