Afbeelding

Dorcas Voedselactie dit jaar nét even anders

Actueel 539 keer gelezen

Voorne aan Zee - Dit jaar zetten alle Dorcas Kringloopwinkels zich gezamenlijk in voor de jaarlijkse Dorcas Voedselactie met een nieuwe, opvallende aanpak. 

In de winkels staan tijdens de actie kleurrijke kraampjes met donatiepakketten voor voedsel voor mensen in nood. De pakketten hebben een waarde van 2,50 euro, 5 euro en 10 euro. Klanten van de kringloopwinkels kunnen zelf kiezen welk pakket zij willen doneren en dit vervolgens afrekenen bij de kassa. “Met deze actie maken we het doneren laagdrempelig en interactief. Iedereen die een bezoek brengt aan onze kringloopwinkels kan op een eenvoudige manier meedoen”, zegt Wim Junte, manager Winkels en Textiel. “En of je nu een kleine of grotere bijdrage geeft, elke euro helpt.”

Landelijke voedselactie
De kringloopwinkels sluiten hiermee aan bij de landelijke Dorcas Voedselactie. Naast de kringloopwinkels van Dorcas doen namelijk ook duizenden supporters en vrijwilligers mee aan de actie. Zij slaan in de eerste week van november de handen ineen en zamelen geld in voor voedselhulp. 

De Dorcas Voedselactie wordt de hele maand november in de winkels gehouden. Kijk op www.dorcas.nl/winkels voor meer informatie. In Hellevoetsluis is Dorcas gevestigd aan de Moriaanseweg Oost 76B (plein Moerman Woonpromenade). Dorcas is een internationale organisatie voor noodhulp en ontwikkelingssamenwerking en werkt in dertien landen in Oost-Europa, Oost-Afrika en het Midden-Oosten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto ter illustratie.
Met EBS lijn 803 naar het Rockanje strand Actueel 5 uur geleden
Het Kanaal door Voorne blijft wel onderdeel van de Europese Kaderrichtlijn Water (KRW). Foto: WSHD.
Waterschap stopt aanleg natuurvriendelijke oevers in Kanaal door Voorne Actueel 7 uur geleden
'Holland' was het thema deze editie. Foto: Carla Fotografie.
Rood, wit, blauw en polo-naise in De Brielse Huiskamer Actueel 8 uur geleden
Foto ter illustratie.
Dit weekend aanhoudend fris maar wel vaker droog Actueel 10 uur geleden
Ondertekening door Cynthia Dekker (directeur-bestuurder Kunst en Cultuur BRES) en Margreet de Vries (directeur-bestuurder EduMare).
Cultuureducatie steeds meer van Voornse bodem Actueel 13 uur geleden
BuytenLust Festival.
Wat is er te doen in de regio? agenda 11 jun, 16:43

Uit de krant