Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie. Shutterstock

IJsbaan met echt ijs op Ouddorp Duin

Actueel 859 keer gelezen

Regio - Het plein van Ouddorp Duin wordt ruim drie weken omgetoverd tot een winterplein met overdekte ijsbaan, met écht ijs. Op vrijdag 12 december gaat de baan open en zal daarna iedere dag geopend zijn tot zondag 4 januari.

Het was al jaren een wens van alle Ouddorp Duin ondernemers; een ijsbaan in de kerstvakantie. Dit jaar zijn de voorbereidingen vroeg begonnen. Er zijn vele sponsors gevonden en is er een mooie samenwerking gekomen met IJsbaan Ouddorp. Wie in de kerstvakantie komt schaatsen bij het plein bij de Houten Kaap, zal bijna dagelijks een vrijwilliger van IJsbaan Ouddorp tegenkomen. De IJsbaan Ouddorp Duin is ook mede mogelijk gemaakt met een bijdrage uit budget Toeristisch Impuls Goeree-Overflakkee van de gemeente Goeree-Overflakkee en de Veero.

De schaatsbaan die midden op het plein komt te liggen, zal omringd zijn met kraampjes met eten en drinken. Wie aankomt op het plein kan in de bar van Strandtheater Houten Kaap een kaartje kopen, voor 7,50 euro. Wie ook nog schaatsen wil huren koopt een kaartje voor 10,00 euro. Ook zijn er schaatshulpjes, de bekende bobby-zeehonden, te huur voor de allerkleinsten en zijn er strippenkaarten te koop. Vanaf 1 december zijn er via de Eilandpas ook kaarten met korting te koop.

Op vrijdag 12 december is de opening van de ijsbaan, daarna zal de ijsbaan tot de laatste dag van de kerstvakantie iedere dag geopend zijn van 10.00 tot 21.00 uur. Op de feestdagen heeft de ijsbaan aangepaste openingstijden. Op de website www.houtenkaap.nl kun je meer informatie vinden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto ter illustratie.
Recordlange officiële juni-hittegolf in de maak Actueel 1 uur geleden
Afbeelding
Vestingdagen 2.0 biedt kansen voor ondernemers en personeelswerving Ingezonden mededeling 3 uur geleden
De nieuwe wethouders van links naar rechts Igor Bal (VVD), Anneke Witte (ONS Voorne), Wilbert Borgonjen (CDA), Els Priester (EVV), Erik Mulder (D66), Astrid Oosenbrug (PRO) en Aart Jan Spoon (VVD).
Coalitieakkoord en zeven wethouders voor Voorne aan Zee Actueel 3 uur geleden
De tunsters van ODI uit Tinte hadden met twee districtsfinales een drukke maand juni.
ODI in districtsfinales Oegstgeest en Dordrecht Actueel 4 uur geleden
De bronzen medaille die Luna de Kock in het Oostenrijkse Graz veroverde, houdt haar op koers voor uitzending naar het EK.
Brielse Luna de Kock strak op koers voor EK-judo junioren Actueel 6 uur geleden
Foto ter illustratie; het Rijk onderzoekt verschillende locaties in Nederland voor de bouw van twee kerncentrales als onderdeel van het toekomstige energiesysteem.
Geen kerncentrales op de Tweede Maasvlakte Actueel 23 uur geleden

Uit de krant