Hessel en Ineke treden op in 'Stuifakkers'. Foto: Rosoriginal.
Hessel en Ineke treden op in 'Stuifakkers'. Foto: Rosoriginal. Rosoriginal

Nieuwjaarsfeest met Hessel en Ineke in ‘Stuifakkers’

Actueel 487 keer gelezen

Voorne aan Zee - Hessel en Ineke bezoeken zaterdag 3 januari 2026 ‘Stuifakkers’ in Rockanje. Een duo met, volgens de organisatie, “alleen maar bekende liedjes”, zoals ‘Vrij zijn als een vogel’, ‘De deur staat altijd open’, maar ook ‘Alles in het leven duurt maar even’ of ‘Kleine vogel’. “Iedereen kent ze toch? En gezelliger kan toch bijna niet?”, aldus de organisatie.

“Waar vinden we nog de muzikale gezelligheid van weleer, maar dan wel retro en niet te oubollig?”, vervolgt de organisatie. “Het dansen met elkaar, het meezingen van al die mooie liedjes die dreigen te verdwijnen. Vandaar dat de organisatoren er trots op zijn dat zij dit muzikale duo uit Sneek hebben kunnen contracteren met hun speciale ‘Seniorenshow’, waardoor de mensen even onbezorgd terug kunnen gaan in hun muzikale verleden. En dat tijdens het speciaal voor hun georganiseerde nieuwjaarsfeest aan de Briggemandreef 2 in Rockanje.”

Stokje overgenomen
“Het is dan precies vier jaar geleden dat, dankzij de fantastische medewerking van de toenmalige gemeente Westvoorne en de directie van Catharina thuis op Voorne, het stokje overgenomen werd van de vorige organisatoren. En intussen hebben een grote verscheidenheid van mooie en afwisselende muziekactiviteiten activiteiten plaatsgevonden, en die zullen er nog meer plaatsvinden, gezien het wederom goedgevulde en gevarieerde programma tot en met mei 2026. Dit is iets dat gevierd mag worden! Deze middag staat helemaal in het teken van elkaar ontmoeten aan het begin van een hopelijk heel mooi jaar voor iedereen, en is inmiddels een vaste waarde geworden binnen Rockanje in de eerste week van het nieuwe jaar.”

De sfeer van weleer
“De sfeer van vele mooie herkenbare liedjes mag nooit verloren gaan en worden live gebracht door Hessel en Ineke. Eindelijk een energiek fris duo, wat al deze liedjes in een nieuw modern jasje, twee stemming, in close harmonie met het gezellige publiek ten gehore kan en zal brengen. De doelstelling is een stuk ongedwongen gezelligheid, waarbij de gasten niet stil kunnen blijven zitten”, besluit de organisatie.

De deuren van restaurant ‘De Branding’ binnen ‘Stuifakkers’ gaan deze middag om 14.00 uur open. Het optreden start om 14.30 uur. Zoals gebruikelijk is de toegang weer gratis, en bieden de organisatoren u vanwege het nieuwe jaar ook graag een gratis hapje en drankje aan.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto ter illustratie.
Fietsers krijgen automatisch sneller groen met fietsapp op telefoon Actueel 1 uur geleden
Herdenking bij het monument bij de Sint-Catharijnekerk. Foto: Niels Braal.
Programma Dodenherdenking en Bevrijdingsdag in Voorne aan Zee Actueel 3 uur geleden
Kijk op www.bevrijdingsfestivalbrielle.nl voor het gehele programma.
Bevrijdingsfestival Brielle met herdenkingsrit Actueel 5 uur geleden
Afbeelding
Zwemwaterseizoen van start, maar waarschuwing voor Brielse Meer Actueel 7 uur geleden
De totale kosten van de Jeu de Boules baan zijn circa 4.500 euro.
Sponsoractie voor Jeu de Boules baan in Vierpolders Actueel 9 uur geleden 2
De verbouwing is in volle gang en als alles volgens planning verloopt, openen de deuren in september 2026; foto ter illustratie.
Nieuw gezondheidscentrum opent binnenkort in Brielle Actueel gisteren 4

Uit de krant