Teun Passenier (l) en Wouter de Rronde scoorden voor Brielle in het duel met Alexandria'66. (Foto: Wil van Balen).
Teun Passenier (l) en Wouter de Rronde scoorden voor Brielle in het duel met Alexandria'66. (Foto: Wil van Balen).

Brielle blijft bij, Zwartewaal verliest weer van Rozenburg

Actueel 348 keer gelezen

Brielle/Rozenburg – Brielle behield door een 2-0 zege op laagvlieger Alexandria’66 aansluiting met de leidende ploegen in de tweede klasse D. Zwartewaal verloor ook de return van de derby met Rozenburg: 2-1. 

Na de 0-4 voor Rozenburg in Zwartewaal, bood de ploeg van trainer Leroy de Visser in Rozenburg meer tegenstand. Maar meer dan een treffer van Jesper Lakerveld zat er voor de bezoekers niet in. 

Gelijkspel
Zwartewaal-trainer Leroy de Visser vond dat een gelijkspel in Rozenburg beter op zijn plaats was geweest. “Het was een matig duel waarin nu de minst slechte won,” aldus De Visser. “En alleen maar omdat een onmogelijk harde knal Rozenburg in de rebound de 2-1 bracht. Onze keeper Rick Otte stopte het schot knap, maar die bal was niet klemvast te krijgen.”

Nacompetitie
Met negen punten voorsprong is koploper Zuidland in de tweede klasse D ver weg, maar Brielle kan komende zaterdag op bezoek bij Hellevoetsluis de tweede plaats tot op drie punten naderen. “Nacompetitie om promotie halen is waar we ons op richten,” aldus Brielle-trainer Raymond de Romph.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant