
Voortaan ook op milieustraat Oostvoorne alleen toegang met de milieupas
Actueel 234 keer gelezenVoorne aan Zee - Bewoners hebben vanaf vrijdag 19 juni ook een milieupas nodig om de milieustraat in Oostvoorne op te rijden en uit te rijden. Dit was al langer zo bij de milieustraten in Brielle en Hellevoetsluis.
De slagbomen op de milieustraat in Oostvoorne zijn aan vervanging toe. Vanaf vrijdag 19 juni heeft de milieustraat daarom nieuwe slagbomen. Om deze slagbomen te openen, heeft u een milieupas nodig. Als u afval aanbiedt waarvoor u moet betalen, meldt u zich dan bij het personeel.
Alle inwoners van de gemeente Voorne aan Zee hebben een pas ontvangen. Bent u uw pas kwijt of wilt u meer informatie over het gebruik van de pas? Kijk dan op voorneaanzee.nl/milieupas.
Milieustraten
De milieupas geeft u toegang tot alle drie de milieustraten in de gemeente. Kijk voor openingstijden, adressen en meer informatie over de milieustraten op voorneaanzee.nl/milieustraat.















