Afbeelding
Foto: PR

VVV I punt Brielle nu ook op maandag geopend!

Actueel 695 keer gelezen

Brielle - Het VVV I punt Brielle is dit zomerseizoen zeven dagen per week voor het publiek geopend. In de maanden juli en augustus is het Brielse stadhuis ook op maandagen open voor toeristische informatie, VVV bonnen, plattegronden, stadswandelingen etc.

Het betreft de maandagen van 10 juli t/m 28 augustus. De openstelling is financieel mogelijk gemaakt door de gemeente Brielle. Het Historisch Museum Den Briel, dat huisvesting biedt aan het VVV I punt, is van 10 juli t/m 28 augustus ook op maandag geopend. De museumopenstelling wordt mogelijk gemaakt door vrijwilligers.

Openingstijden

Openingstijden van 10 juli t/m 2 september: maandag t/m zaterdag van 10-17 uur; zondag van 13-17 uur. Vanaf 3 september weer zes dagen per week geopend.

Tentoonstelling 150 Jaar Heiligverklaring in museum en Bedevaartskerk

Naast de interactieve presentatie over de Tachtigjarige Oorlog is een tijdelijke tentoonstelling te zien: 150 Jaar Heiligverklaring Martelaren van Gorcum. Een gedeelte van de expositie wordt getoond in de Bedevaartskerk, De Rik 5 in Brielle en in het Gorcums Museum in Gorinchem.

Adres: Markt 1, Brielle, Telefoon: 0181-475475 Algemene info www.historischmuseumdenbriel.nl Facebook https://www.facebook.com/pages/De-Tachtigjarige-Oorlog- Historisch-Museum-Den-Briel/118270701695580; Twitter: @MuseumDenBriel; Instagram: museumdenbriel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met deze nieuwe verkiezing krijgen inspirerende projecten langs de kust een podium.
Nieuw: verkiezing kustinitiatief van het jaar Actueel 13 uur geleden
Onder andere burgemeester Arno Scheepers (nr 149) en ex-atleet Wim Padmos (nr 395) deden mee. (Foto: Wil van Balen).
Arno Scheepers en Wim Padmos trekken veel publiek Actueel 15 uur geleden 2
Het plan voor de twee windmolens kreeg in 2022 al veel weerstand van inwoners doormiddel van een petitie.
Deal met provincie bijna rond: geen windmolens bij de Brielse Brug Actueel 16 uur geleden 8
Julian van Benthem scoorde de Brielse treffer in het duel met Spartaan'20 dat met 1-2 verloren ging. (Foto: Wil van Balen).
Rockanje wint, Zwartewaal en OVV delen, Brielle onderuit Actueel 17 uur geleden
Veel nieuwe piepjonge gymnasten behaalden bij gymnastiekclub ODI in Tinte hun Nijntje-beweegdiploma.
Nijntje Beweegdiploma’s behaald in sportzaal Tintestein Actueel 20 uur geleden
Schilderen in de open lucht.
Tweede Pinksterdag: Workshop Schilderen bij museum De Duinhuisjes Actueel 18 mei, 16:19

Uit de krant