
Libertatis Primitiæ presenteert ‘LP Live 2023’!
AlgemeenBrielle - Big Band, Percussie, Twirling, Zang en Dans zijn de vaste ingrediënten van ‘LP Live 2023’. Libertatis Primitiæ geeft op zaterdag 18 maart a.s. haar jaarlijkse spectaculaire showoptreden.
Voor de keuze van de muziek samenstelling dit jaar liet muzikaal leider Aad Schrooten zich inspireren door bijzondere muziekstukken die Libertatis in de laatste 50 jaar, onder zijn leiding, voor het voetlicht bracht. Ook kijkt hij muzikaal terug op het jaar 2022.
Zo speelt Libertatis Primitiæ de ‘Stately Fanfare’, een door Aad Schrooten geschreven fanfare. Dit werd door de Big Band gespeeld op 24 maart 2022 bij de binnenkomst van Koning Willem Alexander in de Catharijnekerk t.g.v. van de opening van het landelijk herdenkingsjaar 1572. Ook ‘Het Lied van de Zee’, één van de hoogtepunten op 20 en 21 mei vorig jaar bij de zeven theatervoorstellingen van Perpetuum Mobilé, staat op het programma natuurlijk gezongen door de zangeres van Libertatis Sandra Burghouwt.
De ‘Bohemian Rapsody’ en ‘Music’ van John Miles; ‘Mr. Blue Sky’ en ‘Umbrella’; `Moondance’ en ‘Think‘ zijn maar een handvol titels van nummers die gespeeld worden door de 33 koppige Big Band en visueel ondersteund worden door de twirlers/dansers van Libertatis.
Op het voorpodium wordt gedanst en getwirld door de twirlers. Zij zijn te bewonderen tijdens veel nummers die door de Bigband gespeeld worden. Zij maken hierbij gebruik van de baton maar ook van verschillende andere attributen. U zult kunnen genieten van uitbundig, wervelend batongebruik maar ook van prachtig ingetogen dans.
De huidige Nederlands Kampioen 3-baton twirlen Madelief van der Ende treedt voor u op, evenals alle LP Twirlgroepen, het Twirlteam en vele solisten. Zij staan op het voorpodium in de spotlights van de geheel voor deze avond tot theater ingerichte sporthal.
Kaarten zijn te verkrijgen via tel. (0181) 412009; tel. 0618364765 of tel. 0637453128 of via het Libertatis e-mail adres: secretariaat@libertatisprimitiae.nl of te koop vanaf 19.15 uur in de foyer van de Dukdalf. De zaal is om 19.30 uur open. Kaarten voor volwassenen € 10,- en kinderen tot en met 12 jaar € 7,50. Gezien de te verwachte drukte is het zeer raadzaam om tijdig te reserveren! In de pauze zal er een loterij gehouden worden.
















