
DansSalon Voorne; Summer Swing!
AlgemeenDinsdag 8 augustus kunnen de voetjes weer van de vloer tijdens de zwoele ‘Summer Swing’ buiteneditie van DansSalon Voorne! U bent van harte welkom tussen 14.30 en 16.30 uur bij de Brielsche Aap, Kaaisingel 2 Brielle. Het wordt een gezellige dansmiddag voor senioren waarbij plezier, ontmoeting, dans en muziek centraal staan. Muziek van toen voor de dansers van nu!
U dient van tevoren een kaartje te kopen via de website www.kunstencultuurvoorne.nl/danssalon/ Een kaartje kost €7,50 en is inclusief een welkomstdrankje en -hapje. Mocht u er met de online kaartverkoop niet uitkomen, neem dan contact op met Marianne Dirks van Stichting Kunst en Cultuur Brielle via 06 18532359.
Deze zomerse editie van DansSalon Voorne is een vervolg op de succesvolle eerste editie afgelopen maart in de Stuifakkers te Rockanje. DansSalon Voorne danst graag samen met u door de gemeente Voorne aan Zee aan de hand van thema edities op verschillende locaties. Iedereen is welkom! Zien wij u daar?
DansSalon Voorne wordt mogelijk gemaakt door Kunst en Cultuur Brielle, Catharina Thuis op Voorne, gemeente Voorne aan Zee, diverse lokale organisaties én vele vrijwilligers. Verschillende enthousiaste vrijwilligers hebben zich al aangemeld, maar de organisatie is altijd op zoek naar enthousiaste dansers, DJ’s, decorbouwers en gastvrouwen/heren. Heeft u toevallig decorstukken op zolder liggen zoals een oude koffer, perzische tapijtjes of LP’s en wilt u deze aan ons schenken om een gezellige sfeer te creëren tijdens de DansSalons? Dan is dat meer dan welkom!
Heeft u vragen, wilt u zich aanmelden als vrijwilliger of een decorstuk schenken? Neem dan contact op met Marianne Dirks via 06 18532359 of met Isabelle Miltenburg via 06 82015125. U kunt ook een mail sturen aan i.miltenburg@catharina.nl.















