De waterpoloteams van SCOM/De Zeehond zijn de tweede helft van de competitie goed begonnen.
De waterpoloteams van SCOM/De Zeehond zijn de tweede helft van de competitie goed begonnen.

SCOM/De Zeehond klaar voor tweede helft

Algemeen

Brielle/Rozenburg - De teams van de startgemeenschap van SCOM uit Hoogvliet en de Zeehond uit Rozenburg/Brielle zijn weer met frisse moed begonnen aan de tweede seizoenshelft. Alle teams presteren naar behoren. 

Het vorige jaar gepromoveerde eerste mannenteam doet goed mee in de derde klasse van de Bond. Het neemt momenteel de achtste plaats in een competitie van twaalf teams.

Linkerrijtje
Tegen de topteams zoals Kempvis uit Spijkenisse (7-13) en D’elft (9-14) kwamen ze onlangs net tekort maar tegen Westland (11-13) en OZV uit Oudewater (13-10) werd verdiend gewonnen. Het team mikt op een plaats in het linkerrijtje.

De vrouwen zijn dit seizoen tot dusver middenmoter met een zevende plaats van elf teams. Onlangs werd knap gelijkgespeeld op bezoek bij WZC in Zoetermeer en werd zowaar gewonnen van een team dat vierde staat.

Ook het tweede mannenteam presteert prima dit seizoen. Met een flink aantal voormalig jeugdspelers staan ze op een knappe 4e plaats. De laatste twee wedstrijden werden met 7-6 (ZPB Barendrecht) en 2-9 (ZPS Stolwijk) gewonnen. De derde plaats is in zicht.

Mannen 3 staat momenteel vijfde maar heeft nog kans om te stijgen op de ranglijst. Door winst in de laatste twee wedstrijden is de vierde plaats op de ranglijst in zicht.
Mannen 4 begon goed aan de competitie maar de laatste winst dateert alweer van half december. Ze staan nu zevende maar het gat met de nummer vier is maar twee punten.

De meisjes onder 16 spelen in een zware competitie en hebben het lastig. Ze staan momenteel op de voorlaatste plaats en hoewel ze veel inzet tonen lijkt er niet veel meer in te zitten. De grotere verenigingen zijn erg sterk. Begin maart staat de kraker tegen de hekkensluiter Aquadraat in Leiderdorp op het programma. Deze wedstrijd moet gewonnen kunnen worden.

De jongens onder de 16 Doen het uitstekend en moeten alleen Aquadraat uit Leiderop boven zich dulden. Onlangs werd D’elft knap met 9-2 verslagen.

De jongens en meisjes van het gemengde team -14 jaar hebben tot nu toe alle vier de wedstrijden in 2025 overtuigend gewonnen met als uitschieter 18-3 thuis tegen Poseidon uit Ridderkerk. Hiermee zijn van een achtste naar de vijfde plaats geklommen. Voor de jongens en meisjes van het gemende team onder de 12 jaar worden geen uitslagen en standen bijgehouden. Het gaat hier immers niet om het winnen of verliezen maar om het speelplezier. 

Nieuwsgierig geworden naar waterpolo bij de startgemeenschap SCOM/Zeehond? Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe leden in alle leeftijdscategorieën. Sportiviteit en plezier staan voorop binnen de verenigingen van SCOM uit Hoogvliet en de Zeehond uit Rozenburg. Kijk eens op www.zeehond73.nl en www.scom-hoogvliet.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant