
Rockanje revancheert zich, Zwartewaal laat het afweten
Algemeen 713 keer gelezenRockanje/Hekelingen – Rockanje revancheerde zich met een 2-0 zege tegen FC Vlotbrug voor de eerdere nederlaag in Hellevoetsluis. Zwartewaal liet het tegen degradatiekandidaat Hekelingen lelijk afweten met een 2-0 nederlaag als gevolg.
De overwinning van Rockanje had veel groter uit kunnen vallen, maar het vizier van de ploeg van vertrekkend trainer Ad Reijtenbagh stond niet op scherp.
Topscorer
Dus moet Rockanje zich op het eigen sportpark Drenkeling aanvankelijk tijd tevreden stellen met de inmiddels alweer negentiende (!) competitiegoal van topscorer Sven Groenenboom, die met de 1-0 al snel voor rust zorgde voor de thuisclub in de altijd beladen derby tegen FC Vlotbrug.
Kort voor rust verdubbelde Dion van Orselen de voorsprong voor Rockanje: 2-0. In de tweede helft werd er niet meer gescoord.
Gretiger
‘Hekelingen was duidelijk veel gretiger om te winnen dan wij,’ zag Zwartewaal-trainer Leroy de Visser, die wel teleurgesteld was over de laconieke houding van zijn team. ‘De tegenstander vocht voor de laatste kans om directe degradatie te ontlopen,’ aldus De Visser. ‘ Zwartewaal is al veilig. Maar ik had toch liever wat meer intensiteit en beleving van onze kant gezien.’















