Pjotr Jongste (links) vierde zijn rentree bij Brielle met de winnende goal. (Archieffoto: Wil van Balen).
Pjotr Jongste (links) vierde zijn rentree bij Brielle met de winnende goal. (Archieffoto: Wil van Balen).

Brielle en OVV: aansluiting met de leidende ploegen

Algemeen 566 keer gelezen

Brielle/Vlaardingen – Brielle en OVV hielden afgelopen zaterdag aansluiting met de bovenste ploegen in hun afdelingen. 

Brielle won op het ‘t Geuzenpark met 2-1 van Rhoon. OVV voorkwam op bezoek bij CWO in Vlaardingen een nederlaag met het wegpoetsen van een 2-0 achterstand: 2-2. 

Sterker
Een zeker na rust veel sterker Brielle moest toch nog lang wachten voordat 1-1 ruststand van het scorebord kon worden gespeeld. In de eerste helft verspeelde de Geuzenploeg een door een goal van Desailly Sousa verkregen 1-0 voorsprong. Pas toen Pjotr Jongste na rust in het elftal werd gebracht, lukte het de thuisploeg om het enorme overwicht in een tweede treffer uit te drukken. Jongste zelf zorgde voor de winnende goal: 2-1. 

Achterstand
‘CWO komt er drie keer gevaarlijk uit en scoort twee keer,’ zag OVV-trainer Ronard Venekamp in Vlaardingen. ‘Gelukkig kwamen we door een mooie afstandsschot van Christiaan de Loor snel terug in de wedstrijd. Pascal van Hulst maakte er daarna nog 2-2 van. We redden een punt, maar het gevoel dat we in Vlaardingen twee punten hebben laten liggen overheerst toch wel een beetje.’
Komende zaterdag moet OVV thuis aan de Oostvoornse Zwartelaan de vierde plaats van de ranglijst vast zien te houden tegen nummer drie van 3G Berkel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant