
Brielle weer volop in de titelrace na winst op koploper
Algemeen 1.007 keer gelezenBrielle – Met een 2-0 zege op koploper Honselersdijk is Brielle met nog twee duels te gaan weer volop in de race om het kampioenschap in de tweede klasse D.
De ploeg van trainer Raymond de Romph naderde de nieuwe koploper Den Hoorn, dat gelijkspeelde tegen FC Binnenmaas, tot op twee punten.
Periode
‘Komende zaterdag komt CION naar Den Briel,’ blikt De Romph alvast vooruit naar de naderende ontknoping van een van de spannendste en meest onvoorspelbare competities in het amateurvoetbal van de laatste jaren. ‘Die staan stijf bovenaan in de strijd om de laatste periodetitel en kunnen zich zelfs verlies tegen ons veroorloven. En als het dan lukt om ook de slotwedstrijd bij Hellevoetsluis te winnen, kan Brielle zich zomaar op de bovenste plaats in 2D terugvinden. Maar echt in eigen hand hebben we een kampioenschap niet, dat is ook de realiteit.’
Koploper zijn als je de helft van het tot dusver gespeelde aantal wedstrijden niet hebt weten te winnen. Den Hoorn is het in de tweede klasse D. En Brielle zit met slechts tien winstpartijen dus nog gewoon volop in de titelstrijd. ‘Wie er in deze competitie in slaagt om een serie van vijf winstpartijen neer te zetten, loopt weg van de concurrenten,’ weet De Romph, die tegen Honselersdijk Koen Botterhuis en Fabian Boekholt zag scoren. ‘En Brielle kan die serie realiseren.’















