Voor de scènes rondom de kerk, in het Sint-Catharijnehof, worden vooral oudere dames gezocht die de rol van weduwe willen vertolken.
Voor de scènes rondom de kerk, in het Sint-Catharijnehof, worden vooral oudere dames gezocht die de rol van weduwe willen vertolken. Jos Uijtdehaage

Wilt u figureren in een film?

Actueel 396 keer gelezen

Brielle - Voor de theaterproductie ‘Angelus Merula, het ware geloof mint de vrijheid’ worden in augustus filmopnames gemaakt in Brielle en Heenvliet. Hiervoor zijn is de organisatie op zoek naar enthousiaste figuranten. De opnames vinden plaats op 19 en 20 augustus.

Opnames in Brielle
Voor scènes in het historische Sint-Catharijnehof worden vooral oudere dames gezocht die de rol van weduwe willen vertolken. Angelus Merula bezocht regelmatig weduwvrouwen om hen een hart onder de riem te steken en met hen te spreken over geloofs- en levensvragen.

Opnames in Heenvliet
In Heenvliet wordt een scène opgenomen rond de aankomst van Angelus Merula als nieuwe pastoor. Joost van Kruiningen, Heer van Heenvliet, haalde hem destijds naar het dorp. Bij deze opname arriveert Angelus met paard en wagen bij de kerk. De inwoners heten hem enthousiast welkom, schudden hem de hand en maken een praatje. Voor deze scène worden zowel mannen als vrouwen van verschillende leeftijden gezocht. Indien nodig zorgt de organisatie voor vervoer naar Heenvliet.

Wilt u meer informatie of zich aanmelden als figurant? Stuur dan een e-mail naar margareth@culturelestichtingvoorne.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant