De Sint-Catharijnekerk in Brielle.
De Sint-Catharijnekerk in Brielle.

Laatste zomerconcert in Sint-Catharijnekerk

Actueel 94 keer gelezen

Brielle - De traditionele zomerconcerten in de Sint-Catharijnekerk zijn weer begonnen, met op maandag 24 augustus het achtste en laatste concert in de serie. Het zijn combinaties van steeds twee concerten: om 19.00 uur een beiaardconcert in de toren en om 20.15 uur het orgelconcert in de kerk. 

Beiaardconcert
Beiaardiers Boudewijn Zwart en Annie Gao spelen om 19.00 uur werk voor vier handen aan de Hemony-beiaard van de Sint-Catharijnetoren. Er klinken composities van Bach, Mozart, Saint-Saëns en Ravel. U kunt het concert op de luisterplaats bij het Merulahuis ook via beeldverbinding volgen. Er is koffie en thee.

Orgelconcert
De Amsterdamse Westerkerk-organist Evan Bogerd bespeelt om 20.15 uur het Kam-orgel in de Sint-Catharijnekerk. Hage speelt composities van Bach, Sweelinck, Karg-Elert en Joseph Jongen. De toegang is 10 euro. Kinderen t/m 12 jaar mogen zonder betaling luisteren. Er is koffie en thee.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant