Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie.

Filmvertoning ‘Tár’ bij VU-Filmhuis

Actueel 507 keer gelezen

Oostvoorne - VU-Filmhuis vertoont op donderdag 8 januari 2026 de film ‘Tár’ in Cultureel Centrum de Man in Oostvoorne.

De film ‘Tár’ gaat over Lydia Tár. Zij is een wereldberoemde componist en dirigent en wordt de eerste vrouwelijke chef-dirigent van een groot Duits orkest. Niet iedereen is enthousiast over haar vanwege haar machtsmisbruik. Ze heeft seksuele verhoudingen met meerdere jonge vrouwen, o.a. Krista. Wanneer deze relatie eindigt zet ze Krista op de zwarte lijst, Krista pleegt zelfmoord.

“Tijdens de hele film komt Lydia niet erg sympathiek over”, aldus de organisatie van de filmvertoning. “De kracht van de film is dat de kijker zelf over haar mag oordelen. Daarmee is het verbluffende psychologische drama tegengif voor zwart-witdenken. Na afloop praten we in de foyer graag na over de film. Drankjes voor eigen rekening; voor knabbels en kleine hapjes wordt gezorgd.”

Aanvang: 20.15 uur. Kaartjes zijn verkrijgbaar aan de zaal: leden VU €9,- niet leden €11,- Meer informatie: het VU-boekje en www.vuwestvoorne.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant