
Eerste kinderboek van bestsellerauteur Judith Visser
Algemeen 1.250 keer gelezenRockanje - Deze week is Fontana Banana verschenen, het eerste kinderboek van de in Rockanje woonachtige bestsellerauteur Judith Visser. Na veertien boeken voor volwassenen maakt zij hiermee haar debuut als kinderboekenauteur.
Visser won met haar eerdere boeken verschillende prijzen. Een deel van haar werk is vertaald, bewerkt voor het toneel en is verfilmd.
Zij begon met het schrijven van Fontana Banana ‘als een leuk project tussen het werken aan mijn nieuwe roman door’, maar het werd al snel veel meer: de bedoeling is nu dat er elk jaar een nieuw deel verschijnt van dit boek, waarin een van Judiths eigen honden (Fontana) de hoofdrol speelt. Of de echte Fontana net zoals in het boek ook kan vliegen wanneer hij een banaan eet, houdt de auteur liever geheim. ‘Je weet maar nooit wat ervan komt als zoiets bekend wordt!’
Fontana Banana ligt nu in de winkels. Het is een avontuurlijk kinderboek, zelfstandig te lezen vanaf ongeveer zeven jaar.
















