Maas, de oprichter van Stiching Maas, nam zelf de cheque in ontvangst (Foto: Wil van Balen)
Maas, de oprichter van Stiching Maas, nam zelf de cheque in ontvangst (Foto: Wil van Balen)

€10.000 ,- voor Stichting Maas dankzij ‘De Oversteek’

Algemeen 760 keer gelezen

Hellevoetsluis - Afgelopen zaterdag organiseerde de Club van Buiten ‘De Oversteek’, een zwemtocht over het Haringvliet van drie kilometer van Stellendam naar het Quackstrand in Hellevoetsluis.

De deelnemers verzamelden zich op het Quackstrand en werden vervolgens met de bus naar het strand in Stellendam gebracht. Vanaf daar werd er gestart vanaf het strand. Met 450 inschrijvingen zat het evenement echt helemaal vol. De deelnemers werden tijdens de race begeleid door twaalf kano’s met een aantal ervaren jongens en bootjes van de organisatie. De Reddingsbrigade had Jetski’s, boten en kajaks in het water. De Belg Steven Claes won deze tweede editie van De Oversteek. Bij de vrouwen zegevierde 49-voudig nationaal schoolzwemkampioen Madelon Baans.

Opbrengst Zwemmen voor hoop
Maar De Oversteek was niet alleen voor prestatiezwemmers, want er werd ook gezwommen voor het goede doel, de Stichting Maas uit Oostvoorne, een organisatie die zich inzet voor de ontwikkeling van een innovatief medicijn voor kinderen met kanker. De opbrengst was in totaal € 10.000,00, dankzij onder meer Keijzerwaard Financiële Dienstverlening en NH1816 Verzekeringen die het binnengehaalde startgeld verdubbelden. Het startschot werd gegeven door Maas, de oprichter van Stichting Maas en wethouder Daan van Orselen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant